O nas

Firma „masłowski-ochrona i bezpieczeństwo biznesu” istnieje na rynku od kilkunastu lat.

Początkowo firma zajmowała się ochroną osób i mienia na podstawie koncesji MSWiA nr L-0362/04. Wraz z rozwojem osobistym założyciela firmy zaczęliśmy również szkolić prywatnych detektywów oraz ochroniarzy.

Marek Masłowski posiada licencję prywatnego detektywa nr 0004543.

Detektyw Marek Masłowski ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie oraz Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Przez szereg lat wykształcił wielu detektywów i pracowników ochrony – był wieloletnim wykładowcą w Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony w Toruniu. Absolwent licznych kursów i konferencji z zakresu detektywistyki i kryminalistyki. Negocjator policyjny.

Biuro detektywistyczne  prywatnego detektywa Marka Masłowskiego, oferuje  szeroki wachlarz profesjonalnych usług, począwszy od porad, poprzez czynne działania aż do pomyślnego zakończenia sprawy. Zajmujemy się zarówno sprawami dla biznesu, sprawami cywilnymi, a zwłaszcza rodzinnymi (zdradami małżeńskimi, rozwodami) i spadkowymi, które w głównej mierze polegają na zebraniu materiału dowodowego, stosownie do potrzeb Klienta. Gwarantujemy dyskrecję i pełne zaangażowanie w prowadzonych działaniach. Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania trudnych i nierokujących spraw. Wiemy, jak w sposób profesjonalny zaplanować i przeprowadzić działania detektywistyczne na rzecz potrzeb Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura detektywistycznego – prywatnego detektywa Marka Masłowskiego oraz współpracujących z nami prawników, specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii i psychoanalizy. Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju.