Usługi

Usługi detektywistyczne

Korzystanie z pomocy profesjonalnych detektywów, to sposób nie tylko na zebranie materiałów dowodowych czy informacji w różnej interesującej Państwa materii ale także gwarancja bezpieczeństwa dla osób bliskich. Bezpieczeństwa zarówno prawnego jak i fizycznego. Staramy się wykonywać nasze usługi detektywistyczne w taki sposób, aby zapewniały naszym klientom niezbędne wsparcie współpracujących z nami prawników, a w razie potrzeby innych specjalistów.


Dla klientów indywidualnych

Biuro detektywistyczne M. Masłowskiego, oferuje szeroki wachlarz usług osobom prywatnym. Zajmujemy się różnorodnymi sprawami  – w tym rodzinnymi (szczególnie rozwodowymi – zdradami małżeńskimi). Ustalamy właścicieli nieruchomości oraz przedmiotów ruchomych, ustalamy ukrywany majątek, ukrywane miejsce i charakter pracy. Ustalamy miejsca pobytu i zamieszkania osób. Potrafimy przeprowadzić wywiad środowiskowy, zebrać stosowne informacje czy niezbędne w procesie o rozwód (i nie tylko), materiały dowodowe.

Ustalenia / Sprawy rodzinne / Rozwody


Dla klientów biznesowych

Oferowane przez nasze biuro usługi detektywistyczne kierujemy również do firm - biznesu. Przeprowadzimy dyskretny wywiad gospodarczy, uzyskamy szczegółowe informacje o partnerach biznesowych czy pracownikach. Ustalimy wszystkie dane o podmiocie oraz zweryfikujemy wiarygodność kontrahenta. Dyskretnie sprawdzimy biuro, salę konferencyjną, samochód.

Sprawdzamy | Monitorujemy| Poszukujemy :

  • przywłaszczonych bądź skradzionych rzeczy ruchomych (maszyny, pojazdy itp.)
  • wiarygodność i uczciwość kontrahentów i firm
  • lojalność i uczciwość pracowników
  • monitorujemy i sprawdzamy magazyny, lokale, biura i pojazdy

Wszystkim klientom korzystającym z usług naszego toruńskiego biura detektywistycznego oferujemy pomoc prawną i psychologiczną.